Soffbord Bruno Mathsson

Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson
Soffbord Bruno Mathsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON, soffbord,fanerat i björk, firma Karl Mathsson, brännmärkt, höjd 64, diameter 105 cm

Ytskador och fläckar

812178

2020-09-15