Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, soffbord,fanerat i björk, firma Karl Mathsson, brännmärkt, höjd 64, diameter 105 cm
Ytskador och fläckar
812178
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här