Klubbat för:
1 000 SEK
800 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, motiv med bakgård, signerad, daterad 1990 samt numrerad 25/420, bildstorlek 55x47 cm.
Glas saknas, slitage och fläckar.
812181
2020-09-26