Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

800 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, motiv med bakgård, signerad, daterad 1990 samt numrerad 25/420, bildstorlek 55x47 cm.

Glas saknas, slitage och fläckar.

812181

2020-09-26