Vaser och skål glas

Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅL, 3 dlr., glas, troligen Italien, Murano, 1900-talets mitt, höjd ca 5-24 cm

Slitage

812200

2020-09-16