Vaser och skål glas
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VASER, SKÅL, 3 dlr., glas, troligen Italien, Murano, 1900-talets mitt, höjd ca 5-24 cm
Kuntoraportti
Slitage
812200
Päivämäärä:
2020-09-16