Vaser och skål glas

Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas
Vaser och skål glas

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VASER, SKÅL, 3 dlr., glas, troligen Italien, Murano, 1900-talets mitt, höjd ca 5-24 cm

Kuntoraportti

Slitage

812200

Päivämäärä:

2020-09-16