Champagnekylare senjugend
Closed
2020-09-20
812218
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, senjugend, tidigt 1900-tal, vitmetall, rund form med utställd fot, två hänklar samt randdekor, höjd 19,5 cm.
Åldersrelaterat ytslitage.