Champagnekylare senjugend
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
CHAMPAGNEKYLARE, senjugend, tidigt 1900-tal, vitmetall, rund form med utställd fot, två hänklar samt randdekor, höjd 19,5 cm.
Kuntoraportti
Åldersrelaterat ytslitage.
812218
Päivämäärä:
2020-09-20