Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut, sannolikt Italien, benställning i gulfolierad metall, skiva i marmor, höjd ca 52 samt 121x62 cm
Slitage
812230
2020-09-19