Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets slut, sannolikt Italien, benställning i gulfolierad metall, skiva i marmor, höjd ca 52 samt 121x62 cm

Slitage

812230

2020-09-19