Tillbaka till katalog

Universal Geneve herrarmbandsur

Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur
Universal Geneve herrarmbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 21014, 1014732, läderarmband, spänne i gulddoublé, diameter 32 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

812247

Datum:

2020-09-19