Oljemålning Åke Berg

Oljemålning Åke Berg
Oljemålning Åke Berg
Oljemålning Åke Berg
Oljemålning Åke Berg
Oljemålning Åke Berg
Oljemålning Åke Berg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE BERG (1912-1999): Helsingborgsmotiv, signerad Åke Berg, olja på duk, ca 80 x 101 cm

812255

2020-09-23