Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAVLETT, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad, höjd ca 38, 70x20 cm
Åldersrelaterat slitage, senare bemålning
812261
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här