Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUSSTAKAR, 2 par, silver, olika modeller, höjd ca 6-8 cm, fylld fot
bruksslitage, smärre repor, fylld fot, större ljusstakarna med gravyr samt bucklor på fotringar
812265
2020-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här