Två par ljusstakar i silver

Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver
Två par ljusstakar i silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUSSTAKAR, 2 par, silver, olika modeller, höjd ca 6-8 cm, fylld fot

bruksslitage, smärre repor, fylld fot, större ljusstakarna med gravyr samt bucklor på fotringar

812265

2020-09-25