Yvonne Larsson Om en pojke -98

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

YVONNE LARSSON, född 1958, "Om en pojke", olja på duk, signerad och daterad a tergo, ca 118x77 cm

Smärre färgbortfall. Något bucklig duk.

812267

2020-09-20