Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
YVONNE LARSSON, född 1958, "Om en pojke", olja på duk, signerad och daterad a tergo, ca 118x77 cm
Smärre färgbortfall. Något bucklig duk.
812267
2020-09-20