Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, flickporträtt, olja på duk, signerad och daterad T Lang? 1843, ca 25x19 cm
Dukskador och revor
812268
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här