Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
TEDDE ROHDIN (1924-2018): "Stilleben med flaskor", signerad och daterad a tergo 73, olja på pannå, ca 65 x 65 cm
812269
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här