Oljemålning Tedde Rohdin

Oljemålning Tedde Rohdin
Oljemålning Tedde Rohdin
Oljemålning Tedde Rohdin
Oljemålning Tedde Rohdin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TEDDE ROHDIN (1924-2018): "Stilleben med flaskor", signerad och daterad a tergo 73, olja på pannå, ca 65 x 65 cm

812269

2020-09-23