Vas mässing Ryssland

Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland
Vas mässing Ryssland

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1840-tal, Ryssland, mässing, pålaggda Ryska kopparmynt, höjd 23 cm

Slitage och bucklor

812273

2020-09-15