String hyllsystem
2020-09-16
812281
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, "String" 1950-tal, hyllsystem, två träslag, hyllplanens längd ca 78 cm
Slitage, färgbortfall