Ytterfoder 1900-tal
2020-09-17
812285
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, mässing, 1900-talets mitt, oktagonal form, med hänklar, höjd ca 32, diameter 30 cm