Matbord i furu, parbord

Matbord i furu, parbord
Matbord i furu, parbord
Matbord i furu, parbord
Matbord i furu, parbord
Matbord i furu, parbord
Matbord i furu, parbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, s.k. parbord, 1900-talets första hälft, furu, höjd ca 72, 106x126, respektive bord ca 106x62 cm

Bruksslitage, avlutat

812290

2020-09-20