Oljemålning Ulf Hårdner
Valmis
2020-09-15
812300
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ULF GÖRAN HÅRDNER (född 1942): Vy över Hven, signerad U Hårdner, olja på duk, 81 x 64 cm