Santeri Salokivi skisser

Santeri Salokivi skisser
Santeri Salokivi skisser
Santeri Salokivi skisser
Santeri Salokivi skisser
Santeri Salokivi skisser
Santeri Salokivi skisser

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

SANTERI SALOKIVI (1886-1940) 15 st skisser i passepartout, en del signerade, endel daterade, olika motiv, olika tekniker, olika storlekar, passepartout 65x50 cm

812307

2020-09-15