Klubbat för:
180 EUR
Utropspris
200 EUR
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) 16 st skisser i passepartout, endel signerade, endel daterade, olika motiv, olika storlekar, olika tekniker, passepartout 65x50 cm
812308
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här