Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944), ryttare till häst, signerad, olja på duk, 100x110 cm
oinramad
812309
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här