Wilho Sjöström oljemålning

Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944), ryttare till häst, signerad, olja på duk, 100x110 cm

oinramad

812309

2020-09-15