Färglitografi Lena A Linderholm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben med blomstervaser och frukter, signerad, numrerad 165/175, färglitografi, ca 55 x 80 cm

812313

2020-09-15