Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
400 EUR
PER STENIUS (1922-2014) Bergslandskap, signerad samt daterad -71, olja på pannå, 50x60 cm
812316
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här