Väinö Hervo oljemålning

Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning
Väinö Hervo oljemålning

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

VÄINÖ HERVO (1894-1974) stilleben, signerad samt daterad -42, olja på duk, 38x47 cm

812320

2020-09-15