Erik Granfelt akvarell

Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell
Erik Granfelt akvarell

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ERIK GRANFELT (1919-1990) landskap, signerad samt daterad -86, akvarell, 26,5x32 cm

812333

2020-09-20