Kaapo Wirtanen oljemålning

Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning
Kaapo Wirtanen oljemålning

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

150 EUR

KAAPO WIRTANEN (1886-1959) åkerarbete, signerad samt daterad 1925, olja på duk, 42x55 cm

812334

2020-09-20