Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
150 EUR
ERIK GRANFELT (1919-1990) vid stranden, signerad samt daterad -89, olja på duk, 81x100 cm
Billnäs goes online
812337
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här