Erik Granfelt oljemålning

Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning
Erik Granfelt oljemålning

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

150 EUR

ERIK GRANFELT (1919-1990) vid stranden, signerad samt daterad -89, olja på duk, 81x100 cm

Billnäs goes online

812337

2020-09-20