Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LASSE ÅBERG, 47 dlr, glas, bestående: 11 ölglas, 12 snapsglas, 12 vinglas, 12 champangeglas, höjd ca 11,5-23 cm, 28 st i originalförpackning, några glas signerade
obetydligt slitage
812353
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här