Lasse Åberg glas

Lasse Åberg glas
Lasse Åberg glas
Lasse Åberg glas
Lasse Åberg glas
Lasse Åberg glas
Lasse Åberg glas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LASSE ÅBERG, 47 dlr, glas, bestående: 11 ölglas, 12 snapsglas, 12 vinglas, 12 champangeglas, höjd ca 11,5-23 cm, 28 st i originalförpackning, några glas signerade

obetydligt slitage

812353

2020-09-19