Edition Argent Skedar 2 st Silver 1830-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKEDAR, 2 st, silver, Lorentz Schröder, Landskrona, 1832-1835, modell Svensk Spetsig, klassisk modell formgiven på 1700 talets slut, längd ca 22 cm, vikt ca 130 g

Åldersrelaterat slitage.

812355

2020-09-27