Järnsäng

Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng
Järnsäng

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÄRNSÄNG, 1900-talets början, svartlackerad med knoppar i mässing, bäddmått ca 85x185 cm, gavlarnas höjd ca 114-147cm

Bruksslitage, repor, färgbortfall

812375

2020-09-20