Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÄRNSÄNG, 1900-talets början, svartlackerad med knoppar i mässing, bäddmått ca 85x185 cm, gavlarnas höjd ca 114-147cm
Bruksslitage, repor, färgbortfall
812375
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här