Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): Chandelier, signerad Joakim Allgulander, numrerad 187/240, litografi, bildmått ca 67x48 cm, bladmått 81x59 cm.
812387
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här