Göran Wärff Vision Skålfat Kosta Boda

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, Vision, skålfat, Kosta Boda, oval form på fot, skål i rosa och orange glasmassa, fot i klarglas, undersidigt numrerad och signerad 7071001 Kosta Boda G Wärff, etikettmärkt, längd ca 50.5 cm, höjd ca 9.5 cm, originalkartong medföljer

Ett litet undersidigt nagg utmed skålfatets kant.

812413

2020-10-04