Matteldockor

Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor
Matteldockor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL,10 dockor, huvudsakligen 1960-/1970-tal, diverse kläder medföljer, delvis originalkläder

diverse skador

812455

2020-09-16