Barstolar Alexander Lervik samt bbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALEXANDER LERVIK, barstolar, 6 st., Studio BS, förkromat stål konstläder, 2010-tal, Johanson Design, sitthöjd ca 80 cm, barbord, höjd 113, 180x70 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

812456

2020-09-15