Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDER LERVIK, barstolar, 6 st., Studio BS, förkromat stål konstläder, 2010-tal, Johanson Design, sitthöjd ca 80 cm, barbord, höjd 113, 180x70 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
812456
2020-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner