Färglitografi efter Pablo Picasso

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PABLO PICASSO, efter, kvinna med hatt, stämpelsignerad samt numrerad 219/500, färglitografi, ca bildmått 73 x 62 cm

812460

2020-09-25