Tenn

Tenn
Tenn
Tenn
Tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETTER samt SPEGEL 3 dlr, tenn, 1900-talets första hälft, lampetter samt spegel ostämplade, mått på spegel ca 46x26, höjd på lampetter ca 29.

Slitage, renoverade

812462

2020-09-15