Matbord samtida

Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

MATBORD, samtida, kromade fasta ben, vitlackerat, med iläggsskiva à 50, höjd 72, 180x110, totallängd 230 cm

Bruksslitage, ytfläckar och skador

812473

2020-09-15