Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
MATBORD, samtida, kromade fasta ben, vitlackerat, med iläggsskiva à 50, höjd 72, 180x110, totallängd 230 cm
Bruksslitage, ytfläckar och skador
812473
2020-09-15