Namnbräda "Elsa,Tången"

Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAMNBRÄDA, "Elsa,Tången", 1900-talets första hälft, ek, skuren samt målad dekor, längd 130 cm.

Slitage.

812487

2020-09-25