Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NAMNBRÄDA, "Hamburgsund", 1900-talets första hälft, skuren och bemålad dekor, längd 147 cm.
Slitage.
812488
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här