Namnbräda "Hamburgsund"

Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda
Namnbräda

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAMNBRÄDA, "Hamburgsund", 1900-talets första hälft, skuren och bemålad dekor, längd 147 cm.

Slitage.

812488

2020-09-26