Skeppsratt

Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt
Skeppsratt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSRATT, lackerat trä och mässing, 1900-tal, diameter 75 cm, fastsatt på ekbräda.

Slitage, sprickor.

812489

2020-09-25