Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LANTERNA, omkring sekelskiftet 1900, koppar, mässing och glas, höjd inklusive hänkel 57,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor, lagningar.
812499
2020-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner