Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LANTERNA, omkring sekelskiftet 1900, koppar, mässing och glas, höjd inklusive hänkel 57,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, bucklor, lagningar.

812499

2020-09-26