Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LANTERNA, G.V Harnisch & Co, Køpenhamn, koppar och glas, 1900-tal, höjd inklusive hänkel 39,5 cm
Slitage.
812501
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här