Lanternor 2 st

Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st
Lanternor 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNOR, 2 st, koppar och glas, 1900-talets första hälft, höjd inklusive hänklar ca 31 cm vardera.

Slitage, flisa på glas, en av dem senare elektrifierad.

812503

2020-09-26