Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LANTERNOR, 2 st, koppar och glas, 1900-talets första hälft, höjd inklusive hänklar ca 31 cm vardera.
Slitage, flisa på glas, en av dem senare elektrifierad.
812503
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här