Parti nautica

Parti nautica
Parti nautica
Parti nautica
Parti nautica
Parti nautica
Parti nautica

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOCK, JUNGFURER, 2 st, KASTBLOCK m.m, 1900-tal, längd 8- 20 cm (exklusive rep).

Slitage.

812508

2020-09-26