Soffa Chesterfield England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, chesterfield modell, skinnklädsel djuphäftad samt pärlspikad dekor, lösa sittplymåer, längd ca 210, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, viss patina

812509

2020-09-22