Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfieldmodell, 1900-tal djuphäftad klädsel av skinn, lös plymå, sitthöjd 40 cm
Visst slitage, patina
812515
2020-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här