Fåtöljer 1 par Chesterfield

Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield
Fåtöljer 1 par Chesterfield

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfieldmodell, 1900-tal djuphäftad klädsel av skinn, lös plymå, sitthöjd 40 cm

Visst slitage, patina

812515

2020-09-22