Cecilia Sikström färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Marie Antoinette, färglitografi, signerad C Sikström, numrerad 2/175, 81x59 cm

812526

2020-09-15