Klubbat för:
1 050 EUR
Utropspris
600 EUR
BREITLING, kronograf, 36 mm, krom, manuell, plexiglas, läderrem, referensnr 1191, caliber Venus 188, 1950-tal
Rostskador.
812540
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här