Sittpuff Slettvoll

Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll
Sittpuff Slettvoll

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SITTPUFF, 1900/2000-tal, Slettvoll, klädd med textil, fast stoppad sits, höjd ca 40, 52x52 cm

Smärre bruksslitage

812549

2020-09-20